Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини, Вища освіта > У Національному університеті "Києво-Могилянська академія" проходять Дні науки
У Національному університеті "Києво-Могилянська академія" проходять Дні науки
26-30 січня у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" проходять Дні науки, які підбивають підсумки наукової роботи всієї академічної спільноти одного з кращих університетів країни та дають поштовх науковим дослідженням на майбутнє. 

П’ятиденна програма Днів Науки передбачає 21 захід - конференції, круглі столи, пленарні засідання, в яких візьмуть участь вчені з провідних українських університетів, а також Польщі, США, Великої Британії та Ізраїлю. 

28 січня 2009 року відбудеться Міжнародна конференція "Електронна інформація для науки та освіти: Доступ до знань через електронну бібліотеку/центри знань України".

 

29 січня 2009 року о 10:00 в бібліотеці Тетяни та Омеляна Антоновичів буде проведено наукові читання, присвячені 100-річчю Ю.Шевельова. 


Фахівці НаУКМА - науковці та правники - активно долучилися до виконання ініційованої МОН Державної цільової науково-технічної та соціальної програми "Наука в університетах" на 2008-2012 роки. Проаналізувавши західний досвід, оцінивши правові можливості впровадження нової моделі університету на теренах України, фахівці ВНЗ дійшли висновку про необхідність впровадження V рівня акредитації університетів.

http://www.osvita.org.ua