Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Вища освіта > Угоду про співпрацю НТУУ „Київський політехнічний інститут” та КНУ імені Тараса Шевченка підписано
28 січня 2009 року в залі засідань Вченої Ради університету відбулося підписання угоди про співпрацю між Національним технічним університетом України «КПІ» та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Угоду підписали ректори: академік Згуровський Михайло Захарович та академік Губерський Леонід Васильович.

При підписанні угоди виступили з короткими привітаннями:
- Литвин Володимир Михайлович – голова наглядової ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Голова Верховної Ради України.

- Журавський Віталій Станіславович – заступник голови наглядової ради Національного технічного університету України «КПІ», Заступник голови Київської міської державної адміністрації.

- Полохало Володимир Іванович – голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

- Гуржій Андрій Миколайович – перший заступник начальника Управління гуманітарної політики Кабінету Міністрів України.

- Сачков Леонід Семенович – голова Профспілки працівників освіти і науки України.

- Стріха Максим Віталійович – заступник Міністра освіти і науки України.

- Яцунь Олександр Михайлович – голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

- Куліков Петро Мусійович – заступник Міністра освіти і науки України.

На церемонії були також присутні проректори, декани факультетів, директори інститутів та керівники служб обох університетів.