Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Січневі "Книжкові посиденьки"
Січневі "Книжкові посиденьки"
"Главред-медіа" і газета "Друг читача" – організатори "Книжкових сезонів" – провели щомісячні "посиденьки", на яких презентували "Персону січня", "Книгу січня" і "Подію січня". Те, що минулого місяця, на їхню думку, було найзнаковішим у літературному житті. А також обговорили зимові тренди в книговидавництві України.

"Персона січня" – Андрій Курков. Український прозаїк, чиї книги стали бестселерами в Німеччині, Швейцарії, Австрії. За його сценаріями знято близько 20 фільмів. А нещодавно роман Андрія Куркова "Остання любов президента", перекладений англійською мовою, потрапив до списку ірландської літературної премії IMPAC.

"Подією січня"
організатори "Книжкових сезонів" визнали прем'єру фільму "Таємничий острів" режисера Володимира Тихого за сценарієм української журналістки і письменниці Ірен Роздобудько. "Таємничий острів" - проект Film.UA. Це перший в Україні фільм, який знімався як телевізійний, а вийшов у прокат для демонстрації на широких екранах.

А "Книгою січня" названа серія "Україна запрошує" видавництва "Світ успіху". "Україна запрошує" - туристичний путівник нашою країною, підготовлений видавництвом у рамках Державної програми розвитку туризму до 2010 року.