Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини, Середня освіта > Посвята в молоді вчителі
Посвята в молоді вчителі

Посвята в молоді вчителіБлаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе...

Педагог, вчитель, вихователь… Самовіддана, духовно багата особистість, покликання якої допомагати пізнавати світ, прищеплювати любов до знань, віддаючи серце і душу своїм вихованцям.

Цьогоріч майже 450 випускників педагогічних вишів переступили пороги столичних закладів освіти і вже почали передавати дітям набуті за студентські роки знання. Саме для них, молодих і натхненних фахівців, Київською міською державною адміністрацією, Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки КМДА було організовано загальноміський захід «Посвята в молоді вчителі».

Урочистості проходили 7 вересня 2011 року в Конференц-залі Київського міського будинку вчителя. У столичну освітянську родину молодь гостинно приймали організатори та почесні гості заходу: голова Київської міської державної адміністрації О.П. Попов, заступник голови КМДА Л.М. Новохатько, начальник Головного управління освіти і науки КМДА В.З. Горюнова, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка В.О. Огнев’юк, директор Київського міського будинку вчителя Л.Ф. Мельник та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М. Яцунь.

Голова КМДА О.П. Попов, щиро вітаючи педагогічну молодь, поінформував про преференції столичного молодого педагога та під оплески освітян підписав розпорядження щодо преміювання вчителів, учні яких досягли успіхів на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

Голова КМОППОіНУ О.М. Яцунь познайомив молодих учителів з діяльністю столичної профспілкової організації освітян. З метою підвищення обізнаності в питаннях трудових відносин, правового захисту кожному молодому вчителю було вручено інформаційний пакет.

На святі були присутні начальники управлінь освіти районних в м. Києві державних адміністрацій, голови районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України, Народні вчителі України: Г.С. Сазоненко, Л.С. Литвиненко, М.С. Якір, дійсні члени Товариства молодих педагогів м. Києва.

Символічним і незабутнім для учителів було те, що клятва молодого педагога була виголошена в Будинку вчителя. У тій самій цій залі, у якій було проголошено Українську народну республіку і лунали голоси Івана Франка, Михайла Грушевського, Симона Петлюри, Софії Русової, Петра Яцика, В’ячеслава Чорновола. Одне з небагатьох місць України, що зберегло за 100 років своє історичне призначення: бути народною, вчительською аудиторією, де постійно кипить бурхливе культурне та інтелектуальне життя. «Київський будинок вчителя – історична будівля. Впевнений, що кожний киянин, який входить до цього приміщення, відчуває історію і свою причетність до формування сучасної історії. Дуже давно тут не проводили ремонт, окрім того, багато що потребує модернізації. Наприклад, необхідно замінити систему опалення, освітлення тощо. Тому ми беремо на себе зобов’язання здійснити реконструкцію Будинку вчителя до 1 вересня 2012 року», – сказав очільник міської влади.

Святковості додавали вокальні та хореографічні виступи у виконанні володарки Гран-прі обласного фестивалю «Київщина молода», солістки гуртка «Естрадний спів» Анастасії Литвин, керівника гуртка «Естрадний спів» Ярослава Кваші, солістів ансамблю бального танцю «Дебют».

Тож у стінах освітянського храму було запалено смолоскип молодості, таланту й натхнення, який освітить молодим педагогам шлях до визнання, успіху та щасливої вчительської долі.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ