Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Вища освіта > Міжнародний семінар: ефективно та пізнавально
Міжнародний семінар: ефективно та пізнавально

Міжнародний семінар: ефективно та пізнавальноЗ 29 квітня до 7 травня 2012 року представники Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України взяли участь у роботі семінару-наради лідерів первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України ІІІ – ІV рівнів акредитації, що відбувалася в Республіці Болгарія. Захід зібрав понад сімдесят молодих, креативних та перспективних лідерів студентських профспілок.

Організаторами навчання виступили Профспілка працівників освіти і науки України та Асоціації правозахисних організаторів студентів.

Під час семінару-наради молодь мала змогу разом обговорювати питання, що наразі викликають найбільший інтерес та проблеми, які потребують вирішення.

З метою обміну досвідом роботи відбулися різноманітні зустрічі, серед яких – з представниками студентських організацій Вільного університету м. Варна.

Окрім того, було організовано змістовну культурну програму, під час якої учасники ознайомилися з матеріально-технічною базою готелів, у яких буде проводитися оздоровлення студентів.