Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Вища освіта > Конференція трудового колективу НТУУ „Київський політехнічний інститут”
Конференція трудового колективу НТУУ „Київський політехнічний інститут”
9 квітня 2009 року відбулась Конференція трудового колективу Національного технічного університету України „КПІ”.
Члени Конференції трудового колективу заслухали звіт ректора М.З. Згуровського про роботу адміністрації ВНЗ у 2008 році. Впродовж 2008 року було проведено плідну роботу щодо реалізації законів України „Про освіту” „Про вищу освіту”, покращення якості підготовки спеціалістів, розширення аудиторного фонду, модернізації навчального обладнання і використання новітніх інформаційних технологій, утвердження авторитету університету в Україні та на міжнародному рівнях.

Голова первинної профспілкової організації Національного технічного університету України „КПІ” В.І. Молчанов, доповідаючи про виконання Колективного договору, наголосив на тому, що статті Колективного договору на період з квітня 2008 року по квітень 2009 року, а також Угоди з охорони праці між Адміністрацією та Профкомом ННУУ „КПІ” на 2008 рік в основному були виконані в повному обсязі.

До уваги членів Конференції трудового колективу університету було запропоновано проект Колективного договору Національного технічного університету України „КПІ” на період з квітня 2009 по квітень 2010 року, за прийняття якого члени Конференції трудового колективу проголосували одноголосно.

Варто зауважити, що невід’ємною частиною Колективного договору на період з квітня 2009 по квітень 2010 року Національного технічного університету України „КПІ” стала Колективна угода між адміністрацією та профспілковим комітетом студентів на 2009 рік, в якій чітко розмежовуються повноваження адміністрації та профкому студентів університету.