Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Дошкільна освіта > 27 вересня у столиці відзначатиметься День дошкілля
27 вересня у столиці відзначатиметься День дошкілля

27 вересня у столиці відзначатиметься День дошкілляДитинство – не просто період зростання маленької людини, а період творення майбутнього дорослого.

М. Монтессорі

День дошкілля – українське загальнодержавне свято, засноване в 2011 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути увагу на дитячий садок, дошкільну освіту в цілому і на роботу працівників цієї галузі.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу і Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів,  уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія. Бути вихователем – високе покликання, велика відповідальність і глибока повага.

27 вересня у столиці відзначатиметься День дошкілляУ рамках всеукраїнського Дня дошкілля 26-27 вересня 2012 року в Києві пройде Столичне свято дошкільної освіти. У дитячих садочках нашого міста відбудуться екскурсії-огляди, майстер-класи, виставки творчих робіт, святкові концерти, театралізовані вистави та спортивні розваги для дітей і їхніх батьків.

27 вересня 2012 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва буде проведено розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питання: «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти». Також відбудеться святкування всеукраїнського Дня дошкілля.

У рамках заходу передбачено провести:

• виставку творчих робіт та портфоліо переможців конкурсу «Вихователь року», «Кращий дошкільний навчальний заклад»;

• виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань;

• урочистий концерт та нагородження переможців конкурсів.

Для участі у проведенні Дня дошкілля запрошені Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, члени колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, керівництво Профспілки працівників освіти і науки України та її організаційних ланок, делегації від регіональних органів управління освітою, педагогічні працівники та дитячі колективи Київського палацу дітей та юнацтва.

Реєстрація учасників всеукраїнського Дня дошкілля розпочнеться о 9.00.