Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > «Восьмі юридичні читання» в НПУ імені М.П.Драгоманова: взаємодія влади і громадянського суспільства

10 жовтня 2012 року в стінах Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова ропочалася міжнародна наукова конференція «Восьмі юридичні читання. Правові проблеми взаємодії влади і громадянського суспільства», присвячена 20-річчю створення Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова.

Участь у роботі конференції взяли представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, НПУ імені М. П. Драгоманова, Інституту держави і права імені В. М. Корецького, Київського університету права НАН України, громадської організації «Феміда», Центру  правової освіти і науки, відомі вчені провідних вищих навчальних та наукових закладів України і зарубіжжя.

Ректор університету Віктор Андрущенко, відкриваючи конференцію, висловив щирі привітання керівнику підрозділу, доктору історичних наук, професору Богдану Андрусишину та працівникам Інституту.

Учасники «Восьмих юридичних читань» в Україні представили власні оригінальні методики викладання правознавства, політології, економічної теорії, обговорили актуальні проблеми правотворення та розбудови громадянського суспільства

Директор Інститу Богдан Андрусишин зосередив увагу присутніх на досягненнях і пріоритетах розвитку підрозділу. Адже на сьогодні Інститут став вагомою структурою в українському освітньому просторі у сфері підготовки високопрофесійних фахівців в галузі політології та правознавства.

Працівникам Інституту політології і права, видатним педагогам-юристам під час конференції були вручені високі нагороди від університету: золота та срібні медалі НПУ імені М.П. Драгоманова; медаль Григорія Сковороди НАПН України. За плідну роботу в профспілці, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення соціально-економічних питань освітян, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у роботу профспілкової організації викладачі Інституту були нагороджені грамотами та подяками Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.