Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Строки проведення позачергової атестації працівників
Строки проведення позачергової атестації працівників

Строки проведення позачергової атестації працівниківВідповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року № 930, атестація може бути черговою або позачерговою.

Чергова атестація здійснюється один раз на п'ять років.

Позачергова атестація проводиться за заявою працівника з метою підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) або за поданням керівника чи педагогічної ради навчального закладу з метою присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Згідно з п. 1.6 Типового положення позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніш як через два роки після присвоєння попередньої.

При цьому, Типовим положенням не передбачено обмежень щодо строків проведення позачергової атестації з метою присвоєння педагогічного звання та у разі зниження працівником рівня професійної діяльності.

Таким чином, позачергова атестація з метою присвоєння працівникові педагогічного звання може проводитися незалежно від строку проведення чергової атестації.

Юридична служба КМОППОіНУ