Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини, Вища освіта > Депутати рекомендують залучати молодь в науку
Депутати рекомендують залучати молодь в науку

Депутати рекомендують залучати молодь в наукуКомітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді України прийняти в цілому проект Закону України "Про наукові парки".

Законопроект визначає правові, економічні та організаційні відносини, пов'язані зі створенням і функціонуванням наукових парків, заснованих на базі вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та наукових установ України. Він спрямований на інтенсифікацію процесів розроблення, виробництва, впровадження високотехнологічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, - повідомляє прес-служба Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти.

 

Постановою Верховної Ради України від 22 травня 2007 року проект закону України "Про наукові парки" прийнято за основу та доручено Комітету з питань науки і освіти доопрацювати його з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Комітету Володимир Полохало підкреслив, що "одним із найважливіших напрямів роботи залишається питання формування інноваційної інфраструктури та створення мережі технологічних парків, наукових парків, фінансово-кредитних фондів, венчурних компаній тощо, які мають забезпечити реалізацію конкретних інноваційних заходів та проектів".

 

Він додав, що "цей законопроект підтримується науковою спільною і вкрай необхідний для активізації інноваційної діяльності вищих навчальних закладів, залучення студентства, молодих вчених в інноваційних процес".

 

 

http://www.osvita-ua.net