Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Підписано Угоду про співпрацю з «Радою батьків міста Києва»
Підписано Угоду про співпрацю з «Радою батьків міста Києва»

Підписано Угоду про співпрацю з «Радою батьків міста Києва»31 березня 2015 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України, яку очолює Олександр Яцунь, підписала Меморандум про взаєморозуміння та спільні дії задля забезпечення доступності та безоплатності освіти в державних і комунальних навчальних закладах м. Києва з Громадською організацією «Рада батьків міста Києва» на чолі з Юрієм Вітомським.

Також було підписано Угоду про співпрацю, в якій сторони домовилися спільно діяти в сфері захисту соціально-економічних, трудових прав та гарантій працівників освіти, соціального захисту учнівської громади м. Києва, а також в сфері культурно-масової, спортивно-оздоровчої та іншої діяльності.

З текстом Меморандуму можна ознайомитися тут: Memorandum.doc [37 Kb] (cкачувань: 25)