Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Колонка автора > «Мова як засіб творення соціальної дійсності»
«Мова як засіб творення соціальної дійсності»

«Мова як засіб творення соціальної дійсності»Пропонуємо до вашої уваги світоглядно-просвітницьке видання Володимира Рябченка «Мова як засіб творення соціальної дійсності».

У виданні обґрунтовується та розтлумачується  значущість української мови у творенні й утвердженні Української Держави, а також акцентується увага на негативних наслідках і результатах ігнорування мовних питань, які загрожують національній безпеці України.

У світоглядно-просвітницькому сенсі це видання може бути корисним як тим, хто не байдужий до української мови, так і тим, хто займає нейтральну, чи супротивну позицію щодо її використання, розвитку й поширення.

Ознайомитися і завантажити книгу можна тут ryabchenko-mova-z-obkladinkoyu.pdf [1.07 Mb] (cкачувань: 49)