Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Петиція про розмір стипендій набрала 25 тисяч підписів
Петиція про розмір стипендій набрала 25 тисяч підписів

Петиція про розмір стипендій набрала 25 тисяч підписівПетиція щодо розміру мінімальної академічної та соціальної стипендій, зареєстрована на Офіційному інтернет-представництві президента України, отримала 25 тисяч підписів.

Автор петиції пропонує з 01 січня 2016 року підняти розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти до розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць. Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів ступеня молодшого бакалавра пропонується підняти до двох третин розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць, як зазначено в п.6 ст. 62 Закону України "Про вищу освіту".

Необхідні, для розгляду петиції президентом, 25 тисяч підписів були зібрані менш ніж за місяць.