Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Втручання у самоврядну діяльність студентських профспілкових організацій – неприпустимо!

Втручання у самоврядну діяльність студентських профспілкових організацій – неприпустимо!ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вважає, що норми законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)», зареєстрованого у Верховній Раді України під № 3474 від 13.11.2015, спрямовані на звуження обсягу існуючих прав осіб, які навчаються.

Зокрема, на участь у професійних спілках, обмеження прав і гарантій діяльності профспілок, суперечать нормам Конституції України, Конвенції Міжнародної організації праці № 87 «Про свободу асоціацій та захист прав на організацію», Законам України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про громадські організації», «Про захист персональних даних» та фактично є втручанням у самоврядну діяльність студентських профспілкових організацій.

ЦК Профспілки направлено листи на Голову Верховної Ради України, народних депутатів, Голів комітетів Верховної Ради України з проханням врахувати позицію ЦК Профспілки та не допустити прийняття зазначеного законопроекту.