Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Фінал Кубку Києва з футзалу серед студентських команд
Фінал Кубку Києва з футзалу серед студентських команд

Студентство захищає державні кордони, виборює перші місця на міжнародних предметних олімпіадах, наукових конкурсах, перемагає у спортивних змаганнях, загалом - формує конкурентоспроможність України. І завдання всіх небайдужих - підтримати молодіжні ініціативи.

19 квітня відбувся фінал Кубку Києва з футзалу. Перемогу здобула команда НТУУ(КПІ) імені Ігоря Сікорського "Політехнік", яка виграла у студентів НПУ імені М.П. Драгоманова з рахунком 2:0. Вітаємо учасників і організаторів з тріумфом здорового способу життя.