Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Щодо збереження функціонального призначення будівлі Київського міського будинку вчителя

06 березня 2019 року на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту було заслухане звернення КМОППОіНУ щодо використання Київського міського будинку вчителя після реставрації для потреб освітян. За результатами обговорення Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти і науки, сім'ї,молоді та спорту вирішила подати пропозицію заступнику міського голови - секретарю Київради В. Прокопіву внести до порядку денного засідання Київради питання щодо збереження функціонального призначення будівлі Київського міського будинку вчителя.