Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Серпнева конференція педагогічних працівників Києва
Серпнева конференція педагогічних працівників Києва

21 серпня 2019 року відбулася традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників Києва, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2018/2019 навчальний рік та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти міста  Києва у 2019/2020 навчальному році.

Мер Києва, Віталій Кличко, окреслив основні пріоритетні завдання у розвитку освіти столиці та, зокрема зауважив, що заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти столиці буде підвищена з 1 вересня. «Ми маємо зробити все, аби педагоги не думали про те, як вижити. Вони мають виховувати і вчити дітей. Бо саме діти наше майбутнє», – підкреслив Віталій Кличко.

Голова Профспілки освітян м. Києва Олександр Яцунь у своєму виступі зупинився на найбільш актуальних проблемних питаннях соціального захисту освітян столиці, у тому числі на необхідності поліпшення житлових умов працівників освіти шляхом будівництва будинку для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності м. Києва за адресою: вул. Сєченова, 9, а також наголосив на нагальній потребі у підвищенні заробітних плат освітян. «Починаючи з 2007 року, педагогічним працівникам, а з 2010 року – всім працівникам закладів освіти столиці забезпечувалася виплата 20% муніципальної надбавки за складність і напруженість у роботі. Разом з тим, враховуючи високі тарифи на проїзд у громадському транспорті, житлово-комунальні послуги, постійне підвищення цін на продукти харчування, вкрай необхідним є встановлення муніципальної надбавки у розмірі 50% посадового окладу всім освітянам столиці» - зазначив Олександр Яцунь.