Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини > Серпнева конференція педагогічних працівників Києва
Серпнева конференція педагогічних працівників Києва

Серпнева конференція педагогічних працівників Києва

21 серпня 2019 року відбулася традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників Києва, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2018/2019 навчальний рік та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти міста  Києва у 2019/2020 навчальному році.

Мер Києва, Віталій Кличко, окреслив основні пріоритетні завдання у розвитку освіти столиці та, зокрема зауважив, що заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти столиці буде підвищена з 1 вересня. «Ми маємо зробити все, аби педагоги не думали про те, як вижити. Вони мають виховувати і вчити дітей. Бо саме діти наше майбутнє», – підкреслив Віталій Кличко.

Голова Профспілки освітян м. Києва Олександр Яцунь у своєму виступі зупинився на найбільш актуальних проблемних питаннях соціального захисту освітян столиці, у тому числі на необхідності поліпшення житлових умов працівників освіти шляхом будівництва будинку для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності м. Києва за адресою: вул. Сєченова, 9, а також наголосив на нагальній потребі у підвищенні заробітних плат освітян. «Починаючи з 2007 року, педагогічним працівникам, а з 2010 року – всім працівникам закладів освіти столиці забезпечувалася виплата 20% муніципальної надбавки за складність і напруженість у роботі. Разом з тим, враховуючи високі тарифи на проїзд у громадському транспорті, житлово-комунальні послуги, постійне підвищення цін на продукти харчування, вкрай необхідним є встановлення муніципальної надбавки у розмірі 50% посадового окладу всім освітянам столиці» - зазначив Олександр Яцунь.

Серпнева конференція педагогічних працівників КиєваСерпнева конференція педагогічних працівників КиєваСерпнева конференція педагогічних працівників КиєваСерпнева конференція педагогічних працівників КиєваСерпнева конференція педагогічних працівників КиєваСерпнева конференція педагогічних працівників Києва