Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини > Вміємо працювати та вміємо чудово відпочивати!
Вміємо працювати та вміємо чудово відпочивати!

Вміємо працювати та вміємо чудово відпочивати!

Цього року нам пощастило відпочивати у ЛОЦ «Сідус», що знаходиться у Східниці. Сказати, що ми були задоволені відпочинком – не сказати нічого! У «Сідусі» створено всі умови для комплексного лікування багатьох захворювань із використанням широкої гами засобів – мінеральних вод для внутрішнього застосування, лікувального харчування, медикаментозної та озокеритної терапії. І все це у надзвичайно сприятливих умовах гірської місцевості, де кришталеве, чисте повітря насичене легкими ефірними смолами.

Колектив ЛОЦ дуже старанно виконує свої обов’язки з приємною усмішкою зустрічають, дають безцінні поради щодо покращення самопочуття. Хочеться висловити щиру подяку голові Київської міської організації Профспілки освітян столиці Яцуню О.М. від спілчан Дарницького району за можливість чудового відпочинку у ЛОЦ «Сідус» - Східниці.

Чарівна природа та професіональний колектив ЛОЦ дали нам великий резерв здоров’я та хороших вражень! Сподіваємось, що і надалі наші спілчани будуть відпочивати в таких чудових місцях!

Голова ПК Ошкадьорова Таісія Борисівна
та вихователі ДНЗ №147 Дарницького району м. Києва.

 

Вміємо працювати та вміємо чудово відпочивати!Вміємо працювати та вміємо чудово відпочивати!