Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини > Що може бути краще, ніж відпочинок на морі?...
Що може бути краще, ніж відпочинок на морі?...

Що може бути краще, ніж відпочинок на морі?...

Тільки море! Ласкаве тепле сонце, освіжаючий вітерець, наповнений чудовими ароматами, золотиста смужка пляжу і прозорі хвилі… Відпочинок на морі - це завжди маса веселощів і запалу, можливість розслабитися, відволіктися від повсякденних проблем та турбот.

Саме таким і став відпочинок для нас на базі відпочинку «Медик» завдяки Дарницькій районній організації профспілки та Профспілці працівників освіти та науки м. Києва. Величезна упорядкована територія з елементами ландшафтного дизайну, з тінистими альтанками, затишними зонами відпочинку. Прекрасне зручне місце для сімейного відпочинку. Харчування на базі здійснюється за системою «Швидке харчування» - лінія роздачі в кондиційованих кафе. Їжа завжди свіжа, різноманітна і дуже смачна. Неподалік розташовані базар, пошта, кафе, екскурсійне бюро, парк атракціонів, торгівля сувенірами і фруктами. На піщаному пляжі - водні розваги, прокат пляжного приладдя та іншого інвентарю.

За весь час нашого відпочинку не було нічого такого, що зіпсувало би нам настрій. Окрім звичайно наближення дати від’їзду… Але, сподіваємось, що наступного року ми обов’язково повернемось і матимуть можливість оздоровитись ще більше наших колег!

Зоряна Шимчик, завідувач художньо-естетичного відділу
Центру позашкільної освіти Дарницького району м. Києва