Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > Про Стратегію кадрової політики
Про Стратегію кадрової політики

10 вересня 2010 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося обговорення проекту Стратегії кадрової політики на 2011-2020 роки та положення про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Обговорюючи питання соціального партнерства виступили: голова Київської міської ради профспілок – Верес М.Ю. та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Яцунь О.М.

У своєму виступі Олександр Михайлович акцентував увагу на наступних питаннях: безумовне виконання Закону України “Про освіту”, зокрема статті 57; підняття пенсійного забезпечення вчителя на рівень 80-90% заробітної плати; недоцільність встановлення статусу державного службовця вчителю.

Звертаючись до голів районних у м. Києві державних адміністрацій, наголосив, що наближається День працівників освіти. У зв'язку з цим та з метою заохочення, стимулювання до зразкового виконання посадових обов’язків, необхідно виплатити всім працівникам закладів освіти грошову винагороду в розмірі посадового окладу.