Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,
http://www.profspilka.kiev.ua

Профспілка > Новини > З початку 2009 року метрополітен вводить картонні проїзні
З початку 2009 року метрополітен вводить картонні проїзні
З початку 2009 року метрополітен вводить картонні проїзні

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" відмовилося від використання магнітних проїзних з 2009 року. У такий спосіб підземка перейде на оплату проїзду виключно безконтактними картками й жетонами. 


Про це заявив начальник комерційної служби підприємства Олександр Юрченко.
"Магнітні картки не будуть використовуватися в 2009 році", - сказав Юрченко. 

У зв'язку із цим підприємство вирішило виготовляти місячні проїзні, які раніше були магнітними, на основі безконтактних карток але з картону, а не із пластику, як довгострокові проїзні. 


Юрченко пояснив, що усередині картонної картки буде вмонтований чіп, аналогічний за технологіями, але спрощений за функціями порівняно із чіпом, який вмонтований у пластиковій картці. 


Він додав, що з картонними картками пасажирам варто також дбайливо поводитися, щоб не пошкодити чіп. 

Оскільки собівартість виготовлення картонної картки, за його словами, істотно нижча, то підприємство буде реалізовувати такі проїзні без заставної вартості в 7 гривень, що діє для пластикових безконтактних карток. 


Після закінчення терміну дії картонної картки пасажир може її викинути. Юрченко підкреслив, що місячний проїзний на картонній основі більш захищений від підробки порівняно з магнітними проїзними. 


Довгострокові проїзні (на квартал і на рік) будуть виготовлятися як і раніше на основі пластикових безконтактних карток. 
Також Юрченко повідомив, що з 22 грудня минулого року підприємство почало продаж річних проїзних з терміном дії на календарний 2009 рік. 

 

www.ukranews.com