Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини, Середня освіта > Прокуратура повернула Києву три дитячих садки та кілька шкіл
Прокуратура повернула Києву три дитячих садки та кілька шкіл

Прокуратура повернула Києву три дитячих садки та кілька шкілЗа результатами перевірки прокуратурою м. Києва було скасовано розпорядження про надання в оренду приміщень дитячих садів на вул. Ш. Алейхема, 4а (розміщувався стоматологічний кабінет), на проспекті Маяковського, 62Г (перукарня), на вул. Бальзака, 86а (майстерня з ремонту взуття), школи на вул. Ліськівській, 7б (ательє одягу, стоматологічний кабінет) та інші. Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва, передає РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, триває перевірка в діяльності місцевих органів влади та самоврядування щодо дотримання вимог законодавства щодо збереження майна навчальних закладів системи освіти, зокрема його відчуження, передачі в оренду, ліквідації та перепрофілювання.

У порушення вимог ст.18, 24 закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендарями несвоєчасно вноситься орендна плата, не страхується орендоване майно, приміщення використовуються суб'єктами господарювання без позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, дозволу на початок роботи органів державного пожежного нагляду .

На усунення виявлених порушень органами прокуратури міста Києва внесено 65 документів реагування, в тому числі з вимогою відшкодування боргів по орендній платі на загальну суму понад 1,3 млн гривень, опротестовані рішення органів влади про передачу 76 суб'єктів приміщень навчальних закладів міста загальною площею майже 5 тис . кв.м, заявлені сім позовів.

www.mycityua.com