Авторизация| Регистрация

Щоденник голови профкому ППО: доцільно, зручно, ефективно

Щоденник голови профкому ППО: доцільно, зручно, ефективноОсвітянська і профспілкова діяльність вимагає непересічних знань організаційного, правового характеру, а також із діловодства та проведення переговорів і зібрань. Тому для полегшення повсякденної роботи і підвищення її ефективності випущено «Щоденник голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації». Він вміщує матеріали законодавчої бази, зразки оформлення документації, рекомендації експертів з організації та планування заходів, інструкції та поради фахівців.

Над розробкою і підготовкою «Щоденника…» працювала Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України: Олександр Яцунь, Олена Геведзе, Олександр Трофименко, Ірина Волинко, Андрій Кузнєцов та Валентина Ярошенко.

Замовити щоденник можна двома способами: 

1) замовити книжки поштою (тел.: (044)-284-24-50 або надіслати sms-повідомлення такого змісту: «Хочу замовити книжки» на номер (067)-408-84-73);

2) придбати безпосередньо у видавництві чи його регіональному представництві.

Адреса видавництва «Шкільний світ»: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.

Довідки за телефонами: (044)284-24-50, 537-32-00

Існує гнучка система знижок!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»