Уряд підвищив з 1 жовтня посадові оклади працівників 1-6 тарифних розрядів ЄТС

Уряд підвищив з 1 жовтня посадові оклади працівників 1-6 тарифних розрядів ЄТСПостановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 110 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» передбачено, що з 1 жовтня 2014 р. у штатних розписах установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери посадові оклади (тарифні ставки) працівників установлюються в таких розмірах:

• 1 тарифного розряду — 1218 гривень;
  • 2 тарифного розряду — 1223 гривні;
  • 3 тарифного розряду — 1233 гривні;
  • 4 тарифного розряду — 1243 гривні;
  • 5 тарифного розряду — 1253 гривні;
  • 6 тарифного розряду — 1263 гривні.

Варто звернути увагу на те, що базовий посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду, на основі якого визначаються розміри посадових окладів та ставок заробітної плати працівників, посади яких віднесено до 7-25 тарифних розрядів ЄТС, залишається незмінним, тобто - 852 гривень.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»