Авторизація|

Про затвердження перспективного плану основних заходів КМОППОіНУ на І півріччя 2018р.

Ознайомившись з проектом перспективного плану основних заходів КМОППОіНУ на І півріччя 2018 року, президія ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Перспективний план основних заходів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 р. затвердити (план додається).
  2. Розмістити перспективний план основних заходів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 р. на сайті КМОППОіНУ.
  3. У разі виникнення потреби надати право голові КМОППОіНУ корегувати перспективний план основних заходів КМОППОНУ на І півріччя 2018 р.
  4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Геведзе О.О.

Повний текст постанови

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

02.вересня

З Днем знань!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці