Авторизація|

Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.

Шановний Миколо Яновичу!


З метою підвищення рівня соціально-економічного захисту та підняття престижності праці освітян, від імені 200 тисяч освітян столиці та за дорученням учасників ХІ звітно-виборної конференції Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України просить Вас в проекті бюджету України на 2010 рік передбачити кошти на:

    • Встановлення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на рівні законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати та відповідним перерахунком розмірів посадових окладів за всіма розрядами ЄТС.
    • Встановлення надбавки за престижність праці у розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) всім працівникам закладів освіти.
    • Встановлення підвищених посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним та науково-педагогічним працівникам за наукові ступені та вчені звання, відповідно до ст. 57 Закону України «Про освіту».
    • Збільшення розміру стипендії студентам відповідно до зростання прожиткового мінімуму.

 

З повагою
Голова

Яцунь О.М.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці