Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Пропозиції КМОППОіНУ щодо вирішення колективних трудових спорів

З метою вдосконалення порядку вирішення колективних трудових спорів, забезпечення прав та інтересів працівників необхідно:

  1. Гарантувати оперативність вирішення колективного трудового спору - зменшити строки, передбачені для розгляду вимог працівників, здійснення примирних процедур, оголошення про проведення страйку тощо.
  2. Закріпити право працівників на проведення нетипових  страйкових дій, наприклад «сидячих страйків», часткової відмови від виконання трудових обов’язків, уповільнення темпу роботи, періодичної зупинки роботи тощо.
  3. Передбачити право працівників на проведення «попереджувального страйку». Гарантувати правопрацівників розпочинати страйк під час примирних  процедур.
  4. Встановити заборону на звільнення працівників за участь у незаконних страйках.
  5. В проект Трудового кодексу України внести положення, які регламентуватимуть гарантії  працівників та профспілок в процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
  6. Передбачити обов’язковість рішень трудового арбітражу, у випадку невиконання норм трудового законодавства, колективного договору, угоди.
  7. Ввести на законодавчому рівні таке поняття як «студентський страйк» та регламентувати порядок його проведення з метою реалізації права на захист соціально-економічних інтересів студентства.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці