Авторизація|

Засідання робочої групи з підготовки законопроекту «Про повну загальну середню освіту»

Засідання робочої групи з підготовки законопроекту «Про повну загальну середню освіту»

19.06.2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки законопроекту «Про повну загальну середню освіту» реєстраційний №10204 до другого читання.
На засіданні робочої групи обговорювалися питання організації освітнього процесу, трудових відносин в системі повної загальної середньої освіти, оплати праці та інші.

Програма "Тема Дня" від 03 червня 2019 року

Програма "Тема Дня" від 03 червня 2019 року

Гість програми "Тема дня" - Олександр Яцунь.  Тема обговорення - "Проект закону про повну загальну середню освіту - ризики для освітян".

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці